DCMX562T400DE4E
CAP ALUM 5600UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMX562T400DE4E
DCMX562T400DE4E Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMX562T400DE4E, 5600 µF kapasitanslı ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile şasi montajı için tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. Polar yapıda olup -10%, +50% toleransa sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, yüksek voltajlı filtre ve enerji depolama devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V