DCMX532U450DF2B
CAP ALUM 5300UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMX532U450DF2B
DCMX532U450DF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMX532U450DF2B, 5300 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, chassis montaj tipi vida terminalleri ile monte edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür süresi sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektrik sistemlerinde kullanılır. Radial can paketi içerisinde sunulan komponentin polarizasyonu belirlidir ve toleransı -10%, +75% aralığındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 450 V