DCMX372U075AA2B
CAP ALUM 3700UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMX372U075AA2B
DCMX372U075AA2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMX372U075AA2B, 3700 µF kapasitansı ve 75 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde vida terminalleri ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Polarize yapısı ile güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -10%, +75% tolerans ve aktif parça statüsü ile uzun vadeli tedarik güvenliği sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 3700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V