DCMX312T450DC2B
CAP ALUM 3100UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMX312T450DC2B
DCMX312T450DC2B Hakkında
DCMX312T450DC2B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 3100 µF kapasitans değerine ve 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount olarak tasarlanmış bu komponentin -40°C ile +85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı vardır. 85°C'de 2000 saat ömür ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverter devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır. Radial Can paketinde sunulan kondansatör, ±50% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V