DCMX292T400DF2B
CAP ALUM 2900UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMX292T400DF2B
DCMX292T400DF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMX292T400DF2B, 2900 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montaj tipi ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisi verir. Polar yapısında olup, -10% ile +50% tolerans aralığına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılır. Radial Can paket tipi ile yüksek güç yoğunluğu gerektiren devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V