DCMX144U075DG2B
CAP ALUM 140000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMX144U075DG2B
DCMX144U075DG2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMX144U075DG2B, 140000 µF kapasitansa ve 75V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleriyle donatılmış olan bu komponent, geniş bir sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arasında) stabil çalışma sunmaktadır. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin düzenlenmesi gereken alanlarda kullanılır. Radial, kutulu tasarımı ve vidalı bağlantı terminalleri, endüstriyel ve ağır uygulamalardaki montaj gereksinimleri için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 140000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V