DCMX144U063DF2B
CAP ALUM 140000UF 63V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DCMX144U063DF2B
DCMX144U063DF2B Hakkında
DCMX144U063DF2B, WEC tarafından üretilen 140000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalli radyal kasa tipinde sunulmaktadır. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür değerine sahiptir. -10%, +75% tolerans aralığında üretilen bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve yüksek kapasitanslı enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 140000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 63 V