DCMX113U150CC2B
CAP ALUM 11000UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMX113U150CC2B
DCMX113U150CC2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMX113U150CC2B, 11000 µF kapasitansı ve 150V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunar. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme uygulamalarında tercih edilir. ±10% / +75% toleransı ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 150 V