DCMC862U100AC2B
CAP ALUM 8600UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC862U100AC2B
DCMC862U100AC2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC862U100AC2B, 8600 µF kapasitansa ve 100 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tasarımı ile screw terminals bağlantısı, chassis mount kuruluma uygun şekilde tasarlanmıştır. 33.3mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük seri direnci sunar. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de verilmektedir. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışma sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 8.736 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 8600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.736 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V