DCMC822T350DF2ES
CAP ALUM 8200UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC822T350DF2ES
DCMC822T350DF2ES Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC822T350DF2ES, 8200 µF kapasitansı ve 350V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür belirtilerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve DC link uygulamalarında kullanılır. Radial can paketinde sunulan bu komponentin toleransı -10% ile +50% arasında değişmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V