DCMC752M400DF2E
CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC752M400DF2E
DCMC752M400DF2E Hakkında
DCMC752M400DF2E, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 7500 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı vardır. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi yapısıyla güç elektroniği ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V