DCMC743U075DC2B
CAP ALUM 74000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC743U075DC2B
DCMC743U075DC2B Hakkında
DCMC743U075DC2B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 74000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V nominal voltaj değerine sahip bu bileşen, chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile yapılmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 12.9mOhm olup, 10kHz'de 17.85A ripple akım kapasitesine sahiptir. Bi-polar kapasitörlü devrelerde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 74000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V