DCMC682T450FE2D
CAP ALUM 6800UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC682T450FE2D
DCMC682T450FE2D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC682T450FE2D, 6800 µF kapasitans ve 450 V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 23.5 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliği gösterir. 10 kHz frekansında 19.05 A ripple akımı ve 120 Hz frekansında 15 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, enerji dönüştürme devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V