DCMC682T400DF5H
CAP ALUM 6800UF 400V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DCMC682T400DF5H
DCMC682T400DF5H Hakkında
DCMC682T400DF5H, WEC tarafından üretilen 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, chassis mount tipi vidali terminallerle montajlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Polarize tipi olup toleransı -10%, +50%'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V