DCMC681T450AC2B
CAP ALUM 680UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC681T450AC2B
DCMC681T450AC2B Hakkında
DCMC681T450AC2B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 680 µF kapasitansı ve 450V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde screw terminallere sahip radial, can paketlemesi ile sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi garantisi vermektedir. 120Hz'de 169.5mΩ ESR değerine ve -10%, +50% toleransa sahiptir. 10 kHz'de 4.76 A, 120 Hz'de 3.4 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 169.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V