DCMC613T160FP2D
CAP ALUM 61000UF 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC613T160FP2
DCMC613T160FP2D Hakkında
DCMC613T160FP2D, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 61000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount montajı ve vida terminalleri ile endüstriyel ve ticari cihazlarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yerini alır. 5.9mOhm ESR değeri ile düşük içsel dirence sahip olup, -40°C ile +85°C arasında çalışır. 2000 saatlik ömür ömür garantisi 85°C'de sağlanır. Radial kutulu tasarımı büyük hacimli uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 61000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.6 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 160 V