DCMC562M200BD5M
CAP ALUM 5600UF 20% 200V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DCMC562M200BD5M
DCMC562M200BD5M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC562M200BD5M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 5600 µF kapasitans değeri ve 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount montaj tipinde radial can yapı ve vida terminalleriyle tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V