DCMC551T250AC2B
CAP ALUM 550UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC551T250AC2B
DCMC551T250AC2B Hakkında
DCMC551T250AC2B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 550µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount screw terminal bağlantı tipi ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde kullanılır. ±10%/-50% tolerans ile sunulan bu polar kondansatör, endüstriyel ve elektronik cihazlarda stabilize güç sağlama ve EMI filtreleme gibi uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 550 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V