DCMC472T450DE2B
CAP ALUM 4700UF 450V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DCMC472T450DE
DCMC472T450DE2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC472T450DE2B, 4700µF kapasitans değerine sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltajı ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel şarj cihazları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Chassis mount tipi vida terminalleri ile mekanik olarak sabitlenmesi kolaydır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi verir. 32.5mOhm ESR değeri ve 15.24A yüksek frekans (10kHz) ripple akım kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında kullanılabilir. -10% / +50% tolerans aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V