DCMC392T400DJ2E
CAP ALUM 3900UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC392T400DJ2E
DCMC392T400DJ2E Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC392T400DJ2E, 3900 µF kapasitans ve 400 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Radial, can tipi kasa tasarımı ve -10%/+50% toleransı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V