DCMC354U063FG2D
CAP ALUM 350000UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC354U063FG2D
DCMC354U063FG2D Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC354U063FG2D, 350000µF kapasitanslı ve 63V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için tasarlanan bu bileşen, vida terminal bağlantılarıyla genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saat ömrü (85°C'de) ve 5.2mOhm ESR değeriyle güç kaynakları, enerji depolama ve filtrele uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir, maksimum ripple akımı 10kHz'de 40.425A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 350000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40.425 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 38.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 63 V