DCMC263U050AC2B
CAP ALUM 26000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC263U050AC2B
DCMC263U050AC2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC263U050AC2B, 26000 µF kapasitansa ve 50V dereceli gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile Chassis Mount şeklinde bağlanır. Endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjinin depolanması için kullanılır. 18.7 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 120 Hz'de 10.4 A ve 10 kHz'de 11.648 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verilir.
Applications General Purpose
Capacitance 26000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.648 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V