DCMC242T450DF2B
CAP ALUM 2400UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC242T450DF2B
DCMC242T450DF2B Hakkında
DCMC242T450DF2B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 2400 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. Polarize kondansatör olarak AC ve DC uygulamalarda kullanılan güç kaynakları, invertörler, enerji dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir. -10% / +50% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V