DCMC222T450CC2B
CAP ALUM 2200UF 450V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DCMC222T450CC2B
DCMC222T450CC2B Hakkında
WEC üretimi DCMC222T450CC2B, 2200 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount şeklinde tasarlanmış olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Polar yapısı ve -10%/+50% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, yüksek voltaj güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial can paketi ile kompakt kurulum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V