DCMC222M400BC5M
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC222M400BC5M
DCMC222M400BC5M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC222M400BC5M, 2200 µF kapasitansa ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paketlemesiyle chassis mount uygulamalarına uygun olan bu komponen, -40°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir. ±20% tolerans ve 85°C'de 2000 saat ömür ile genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. Kutup polaritesi ile tasarlanmış olan kondansatör, yüksek voltaj uygulamalarında düşük ESR ve güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V