DCMC204U016BC2B
CAP ALUM 200000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC204U016BC2B
DCMC204U016BC2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC204U016BC2B, 200000µF kapasitanslı ve 16V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 7.5mOhm ESR değeri ile düşük direnç özelliği taşır. 10 kHz'de 19.488A, 120 Hz'de 17.4A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantilidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi endüstri uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 200000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.488 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V