DCMC203U025AA2B
CAP ALUM 20000UF 25V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DCMC203U025AA2B
DCMC203U025AA2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC203U025AA2B, 20000 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 23.6 mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli tasarımı sayesinde, 10 kHz'de 7.28 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama aşamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V