DCMC193T300DG2B
CAP ALUM 19000UF 300V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC193T300DG2
DCMC193T300DG2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC193T300DG2B, 19000 µF kapasitansı ve 300V rated voltajı ile tasarlanmış yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 10.8mOhm olup, 10 kHz'de 27.729A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Gücü yüksek uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devreleri için yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 19000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.729 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V