DCMC163U050AB2B
CAP ALUM 16000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC163U050AB2B
DCMC163U050AB2B Hakkında
DCMC163U050AB2B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 16000µF kapasitesi ve 50V rated voltajında bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount edilebilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 23.6mOhm, ripple akım kapasitesi 10kHz'de 8.288A ve 120Hz'de 7.4A'dır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.288 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V