DCMC152T450BC2B
CAP ALUM 1500UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC152T450BC2B
DCMC152T450BC2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC152T450BC2B, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltajında tasarlanan bu komponent, şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahiptir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arası) çalışabilir ve 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 89.5mOhm ESR değerine ve 10kHz'de 7.102A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri başta olmak üzere endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır. Polarize kondansatör olup ±10% ile +50% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 89.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.102 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V