DCMC152T250AB2B
CAP ALUM 1500UF 250V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DCMC152T250AB2B
DCMC152T250AB2B Hakkında
DCMC152T250AB2B, WEC tarafından üretilen 1500µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli şasi montajı ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 88mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 5.412A ripple akımı kapasitesi 10kHz'de belirtilmiştir. Polar yapıya sahip kondansatör, -10% ile +50% tolerans aralığında üretilmektedir. Düşük frekans ripple akımı 120Hz'de 4.1A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.412 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V