DCMC152M550CF2B
CAP ALUM 1500UF 20% 550V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DCMC152M550CF2B
DCMC152M550CF2B Hakkında
WEC üretimi DCMC152M550CF2B, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 550V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalli (screw terminals) konfigürasyona sahip radial can paketi ile sunulmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat lifetime garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve depolama devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V