DCMC134U100DG2B
CAP ALUM 130000UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC134U100DG2B
DCMC134U100DG2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics DCMC134U100DG2B, 130000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Şasi montajı için vida terminaline sahip radyal kutu tipi paketlemesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ESR değeri 120Hz'de 8.2mOhm'dur. Yüksek ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel denetim sistemlerinde tercih edilir. Polarize bileşen olup toleransı -10% / +75%'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.665 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V