DCMC134U035BF2B
CAP ALUM 130000UF 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC134U035BF2B
DCMC134U035BF2B Hakkında
DCMC134U035BF2B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 130000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu komponent, düşük ESR değeri (9.4mOhm @ 120Hz) sayesinde yüksek ripple akım toleransı gösterir. Screw terminalli radial can paketinde sunulan komponent, chassis mount tipi montajı ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda karşılaştırma ve filtreleme görevlerinde tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen komponent, 2000 saat ömrü (85°C'de) garantisinde 17.9A (120Hz) ve 20.048A (10kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.048 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V