DCMC134U016BB2B
CAP ALUM 130000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC134U
DCMC134U016BB2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC134U016BB2B, 130000 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal tasarıma sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 10.5 mOhm ESR değeri ve 17.248 A @ 10 kHz ripple current yeteneği ile düşük frekans ve yüksek akım uygulamalarında kararlı çalışma sağlar. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.248 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V