DCMC124U050DJ2B
CAP ALUM 120000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC124U050DJ2B
DCMC124U050DJ2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC124U050DJ2B, 120000 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radyal can paketi ile chassis mount kuruluma uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 7.7mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç karakteristiği göstermekte, 10 kHz'de 23.835A ve 120 Hz'de 22.7A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. -10% / +75% tolerans aralığına sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.835 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V