DCMC123U050AH2B
CAP ALUM 12000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC123U050AH2B
DCMC123U050AH2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC123U050AH2B, 12000 µF kapasitans değerine ve 50V nominal voltaj derecesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli chassis mount tasarımı ile sabit uygulamalara yönelik geliştirilmiştir. 25.9mOhm ESR değeri ile düşük içsel dirençte çalışır. -40°C ile +85°C arasında çalışan bileşen 2000 saatlik yaşam süresine 85°C'de sahiptir. 10 kHz'de 7.504A ve 120 Hz'de 6.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Toleransı -10%, +75% aralığındadır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı DC uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.504 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V