DCMC123U025AK2B
CAP ALUM 12000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC123U025AK2B
DCMC123U025AK2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC123U025AK2B, 12000µF kapasitansı ve 25V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallerine sahip radyal kutu tasarımı kullanılmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 37.1mOhm olarak belirlenmiştir. Cihaz -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garanti eder. 10kHz'de 5.264A ve 120Hz'de 4.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.264 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V