DCMC123T250DG2A
CAP ALUM 12000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC123T250DG2A
DCMC123T250DG2A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC123T250DG2A, 12000 µF kapasitansına ve 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal can paketi içinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. Polar yapısı ve -10% ile +50% toleransı sayesinde genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. Vida bağlantı noktaları sağlam mekanik ve elektriksel bağlantı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V