DCMC104U035EF2B
CAP ALUM 100000UF 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC104U035EF2B
DCMC104U035EF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC104U035EF2B, 100000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajı sağlayan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 9.4mOhm ESR değeri, 18.1A @ 120Hz ve 20.272A @ 10kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması gereken uygulamalarda tercih edilir. 2000 saatlik ömür değeri 85°C'de işletme koşullarında sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.272 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 35 V