DCMC103T200BF2B
CAP ALUM 10000UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCMC103T200BF2B
DCMC103T200BF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC103T200BF2B, 10000µF kapasitansa ve 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleriyle (screw terminals) donatılmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 19.6mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 14.742A ripple akım taşıyabilme kapasitesi endüstriyel ve profesyonel elektrik devrelerinde tercih edilmesini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.742 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V