DCMC102M400BH5M
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DCMC102M400BH5M
DCMC102M400BH5M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCMC102M400BH5M, 1000µF kapasitanslı ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile sağlanır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüleri, endüstriyel elektronik ve filter devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V