DCM932U050BH2A
CAP ALUM 9300UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM932U050BH2A
DCM932U050BH2A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM932U050BH2A, 9300 µF kapasitans ve 50V rated voltage özellikleriyle tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalar için uygun olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi garantiler. Geniş kapasitans değeri sayesinde güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. -10%, +75% tolerans aralığı ile sunulan komponent, polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 9300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V