DCM852T350DG2B
CAP ALUM 8500UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM852T350DG2B
DCM852T350DG2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM852T350DG2B, 8500 µF kapasitansı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminalleri ile montaj için tasarlanmıştır. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilen bu kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisi ile 85°C'de kullanılmak üzere belirlenmiştir. Radial, can paket tipi ile sunulan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -10%, +50% tolerans değerleri ile düşük gerilim indüstriyel devreler, güç kaynakları ve filtering uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V