DCM763U040DF2A
CAP ALUM 76000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM763U040DF2A
DCM763U040DF2A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM763U040DF2A, 76000 µF kapasitansa ve 40V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radyal can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömüre sahiptir. Chassis mount olarak tasarlanan komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel cihazlar ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır. -10% +75% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 76000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V