DCM763U040DF0A
CAP ALUM 76000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM763U040DF0A
DCM763U040DF0A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM763U040DF0A, 76000 µF kapasitansına ve 40V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kutulu tasarımı ile vida terminalleri bulunmaktadır. Chassi montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek kapasitans gerektiren endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -10% / +75% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 76000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V