DCM512T350DG2A
CAP ALUM 5100UF 350V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DCM512T350DG2A
DCM512T350DG2A Hakkında
DCM512T350DG2A, WEC tarafından üretilen 5100µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. Chassis mount tipi vida terminalleri ile montajlanır ve -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. Radial, kutulu tasarımı endüstriyel güç kaynakları, doğrultmaçlar ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±10%/-50% tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V