DCM472U025AA2B
CAP ALUM 4700UF 25V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DCM472U025AA2B
DCM472U025AA2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM472U025AA2B, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Vida terminalleri ile chassis mount bağlantısı sağlayan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 85°C'de 2000 saat ömür ömrü belirtilen kondansatör, radial can paketlemesinde sunulmaktadır. Toleransı -10%, +75% olan polar yapısı, güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V