DCM452U075AC2B
CAP ALUM 4500UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM452U075AC2B
DCM452U075AC2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM452U075AC2B, 4500 µF kapasitanslı 75V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan polar kondansatördür. -10%, +75% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V