DCM363U075DF2B
CAP ALUM 36000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM363U075DF2B
DCM363U075DF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM363U075DF2B, 36000 µF kapasitansa ve 75V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis montajı için tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, enerji depolama ve genel amaçlı filtrele uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sıcaklık aralığına ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Radial can tasarımı ile kompakt kurulum olanağı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 36000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V